Sarıyer İnşaat Sonrası Temizlik

Ara, Fiyat Al – Uygun Fiyat

0542 352 07 89

Temizlik Zamanı, Hijyenik Ortamlar…

Sarıyer İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrasında yapılacak temizlik işlemlerinde profesyonel bir firmadan yardım almak daha doğru olacaktır. İnşaat sonrasında temizlik işlemini yapan pek çok şirket bulunmaktadır. Özellikle İstanbul, İzmir ve Ankara gibi mega kentlerde bu işlemlere daha çok ihtiyaç duyulmaktadır.

Best Of, İstanbul’un her iki yakasında da temizlik işlemi sağlayan profesyonel bir firmadır. İnşaat sonrası temizlik işlemleri birçok ekipman ve malzeme gerektirir. Bu malzemelerin hepsi firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Zımpara, toz maskesi, elektrikli süpürge, kimyasal madde, bez ve faraş gibi gerekli bütün ekipmanlar vardır. İnşaat sonrası temizliklerde oluşan molozları temizleyebilmek ve nakliyesini sağlayabilmek için gerektiği zaman iş makineleri kullanılır.

Best Of temizlik firmamız İstanbul’un her ilçesinde ve her semtinde temizlik servisi sunmaktadır. Temizlik işlemi hijyenin sağlanması ve inşaat atıklarının ortadan kaldırılması adına çok önemlidir. İnşaat sonrası temizlik işlemi şu şekilde yapılır; Firmamız müşteri ile anlaştığı zaman belirlenen saatte temizliğin yapılacağı yerde olur. İnce temizliğin gerçekleşebilmesi için öncelikle ortadaki kaba inşaat atıkları temizlenir. Molozlar toplanır ve belediyenin belirlediği moloz döküm sahasına götürülür ya da moloz toplama konteynırlarına atılır.

Toplanan molozlar kesinlikle moloz dökmenin yasak olduğu yerlere atılmamaktadır. Molozlar temizlendikten sonra diğer inşaat atıkları temizlenmektedir. Yerlere ve camlara sıçramış olan harç ile boya lekeleri kazınarak temizlenir ve zımpara yapılması gerekiyorsa yapılır. Kaba temizlik tamamlandıktan sonra sıra ince temizliğe gelir. İnce temizlikte normal temizlik işlemi yapılır ve gerekli malzemelerden asla geri durulmaz.

Sarıyer Tadilat Sonrası Temizlik

Evlere, ofislere, okullara, villalara, hastanelere ve fabrikalara yapılan tadilattan sonra geniş çapta bir temizlik gerekir. Best Of firmamız bu kurumların hepsinde temizlik servisi hizmeti sunmaktadır. Uzman kadromuz ile gerekli eleman sayısıyla temizliğin yapılacağı yerin büyüklüğüne göre birkaç günde temizlik işlemi bitmektedir. Genellikle evlerde yapılacak tadilattan sonra temizlik işlemi 1 günde bitmektedir. Ancak okul, hastane ve fabrika gibi çok odalı ve çok bölmeli yerlerin temizliği daha uzun sürmektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik. Uzman Kadro, Titiz İnşaat Temizliği, Best Of Temizlik – Profesyonel ve Ekonomik – İnşaat Sonrası Temizlik- Şimdi Fiyat Al, İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Hakkında, İnşaat Sonrası Temizlik

Firmamız temizliğin yapılacağa yere göre eleman sayısı tahsis etmektedir. Çalışma arkadaşlarımız gayet ciddi ve işinde uzman kişilerdir. Tadilattan sonra temizlik işleminin dışında daha birçok işlem bulunmaktadır. Bu işlemler; ilaçlama, dezenfektan ile ilaçlama, güneç paneli temizliği, dış cephe temizliği ve böcek ilaçlaması gibi şeylerdir. Bu işlemlerin hepsi müşterinin talebi doğrultusunda firmamız tarafınca sağlanmaktadır. Bu işlemlerin hepsini sağlayabilmek için yıllardır bu konularda faaliyet yürütmüş kişiler ile birlikte çalışmaktayız.

İnşaat Sonrası Temizlik İşlemlerinde Ücret Nasıl Belirlenir?

İnşaat ve tadilat sonrasında gerçekleşecek temizlik işlemlerinde ücret temizliğin yapılacağı yerin büyüklüğüne, temizlik için ne kadar zaman harcanacağına ve temizlikte kaç tane eleman çalışacağına göre değişmektedir. Tadilattan sonra böcek çıkması durumunda firmamız ilaçlama işlemini de sağlamaktadır.

Örneğin eve yapılan tadilatta dış cephenin kirlenmesi üzerine firmamız dış cephe temizliği de sağlamaktadır. Temizlik işlemlerinde ön fiyat almak ve hizmet hakkında bilgi alabilmek için internet sitesi üzerinden inceleme yapılabilir. Online fiyat alabilmek için gerekli kriterler belirtilerek tahmini fiyat alınabilir. Net fiyat alabilmek içinde şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız yangın sonrasında temizlik ve su baskını temizliği işlemleri de sağlamaktadır. Yangın sonrası temizlik için gerekli olan ekipmanlarla gelinir ve güvenli bir şekilde temizlik yapılır. Bu işlemler içinde sitemiz üzerinden ön bilgi alabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Firma olarak yaptığımız temizliklerde ve diğer işlemlerde garanti sunmaktayız. Garanti sayesinde güvenli bir şekilde müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

https://www.facebook.com/Www-bestof-temizlik-525485491192924/

Bu gönderiyi paylaş
Tıkla Ara, Fiyat Al