Havuz Temizliği

Şirketimiz havuz temizliği hizmetini sizlere profesyonel düzeyde sunuyoruz. Sahip olduğumuz teknolojik imkânlar ve havuzların temizliğinde kullanılan malzemeler ile birlikte bu kaliteli hizmeti sizlere en kısa sürede sunuyoruz.

Yaz aylarında serinlemenin en ideal yöntemlerinden biri olan havuzlar bu aylarda sizleri gerçekten rahatlatır ve ferahlatırlar. Fakat deniz gibi kendi kendini temizleyebilme potansiyeli bulunmadığından dolayı temizlik işinin profesyonel ellere bırakılması şarttır. Havuzlara birden fazla kişi girdiği için ve gideğeni olmayan havuz ortamda bu kişilerin hastalık kapma ve hastalığın yayılma hızı yüksek olmaktadır. Bu nedenle de düzenli aralıklar ile havuz temizliği yapılarak bu olumsuz durumun önüne geçmek gerekir. Bu konuda profesyonel olan havuz temizleme ekibimiz sizlere istediğiniz hijyenik hizmeti sunacaklardır. Profesyonel ekipman ve ekibimiz ile en kısa sürede havuz temizliğini gerçekleştirerek sizler için hem hijyenik hem de eğlenceli bir ortam yaratmaktayız.

Havuzlarda Profesyonel Havuz Temizliği Hizmeti

Otellerde, evlerde veya site içlerinde yer alan havuzlarda temizlik yapan şirketimiz bu konuda tüm tecrübeye ve gerekli olan donanıma sahiptir. Yıllardır bu alanda çalışan ve sigortalı olarak çalışan ekibimiz işini benimseyerek ve severek yerine getirmektedir. Havuz temizliği hizmeti almak isteyen kişiler veya kurumların bu istekleri doğrultusunda onlar için en ideal olan temizlik programı hazırlanır. Ardından bu temizlik programı kapsamında düzenli aralıklar ile havuzun temizliği sağlanır. Havuz temizliğinin

  • Sezon öncesi
  • Sezon sonrası

Olmak üzere iki adet periyodik bakımı bulunmaktadır. Tabi bu sezonlar dışında da bu temizliğin yapılmasını şirket olarak tavsiye etmekteyiz. Temizliği yapılmayan havuzlar zaman içerisinde bakteri yuvasına dönerek pek çok kişinin sağlığını tehdit edecektir. Bunun yerine şirketimiz dezenfekten ürünler kullanmakta ve bu sayede kişiler için daha hijyenik yüzme alanları oluşturulabilmektedir. Kuruluşlar için bu durum hem hijyenik hem de müşteri açısından kazanç sağlar. Temiz olduğu belli olan bir havuzda tüm turistler eğlenmek isterler ve tatil sonrasında havuzun ne kadar temiz olduğundan bahsederek, sizlerin de reklamını yaparlar.

Hijyenik Havuz Temizliği Hizmeti

Temizliğinin zamanında yapılmayan havuzlar zaman içerisine yosunlaşma yaşayabilirler. Bu durum oldukça çirkin bir görüntüye neden olacaktır. Bu sebeple şirketimiz havuz temizliği hizmetini sizlere profesyonel düzeyde sunuyoruz. Sahip olduğumuz teknolojik imkânlar ve havuzların temizliğinde kullanılan malzemeler ile birlikte bu kaliteli hizmeti sizlere en kısa sürede sunuyoruz. Sahip olduğumuz tüm imkânlardan faydalanmak ve şirketimizden kaliteli hizmet almak için iletişim bilgilerimiz üzerinde yer alan telefon numaramız ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz. En kaliteli, en hijyenik ve en uygun fiyatlı havuz temizliğiniz için doğru adreste olmanın mutluğunu sizlerde yaşayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş
Tıkla Ara, Fiyat Al