Kağıthane İnşaat sonrası Temizlik

Ara, Fiyat Al – Uygun Fiyat

0542 352 07 89

Temizlik Zamanı, Hijyenik Ortamlar…

Kağıthane İnşaat Sonrası Temizlik

Temizlik sektörü Türkiye’de en çok faaliyet gösteren hizmet sektörünün bir koludur. Temizlik sektörünün faaliyet alanı oldukça geniştir. Evlerden, ofislere, ofislerden fabrikalara ve fabrikalardan okullara kadar oldukça geniş bir işlem alanı bulunmaktadır. Diğer yandan inşaat sektörü de ülkemizde hızlıca yayılmaktadır. İnşaat sonrası durumlarda yapılmaması gereken temizlikler işte bu temizlik firmaları aracılığıyla yapılmaktadır. Bu firmalardan biri de İstanbul’da faaliyet gösteren Best Of’tur.

Best Of, İstanbul’da ki bütün ilçelerde inşaat ve tadilat sonrası durumlarda temizlik işlemini yapan bir firmadır. Best Of profesyonel kadrosu sayesinde ciddi bir şekilde işlem yürütmektedir. Ayrıca Best Of yaptığı işlerde müşterilerine garanti sunmaktadır. Garanti sayesinde müşterinin yapılan bir işte hata tespit etmesi durumunda müşterinin talebi mutlaka gerçekleştirilmektedir. Bu tarz temizlik firmalarının hepsi temizlik esnasında gerekli olacak bütün malzemelere sahiptirler. Gerekli olan malzemeler elektrikli süpürge, fırça, yer bezi, kürek, vakum torbası ve zımpara gibi şeylerdir.

İnşaat Sonrası Temizlik. Uzman Kadro, Titiz İnşaat Temizliği, Best Of Temizlik – Profesyonel ve Ekonomik – İnşaat Sonrası Temizlik- Şimdi Fiyat Al, İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Hakkında, İnşaat Sonrası Temizlik

Kağıthane Tadilat Sonrası Temizlik

Kağıthane ilçesinde yapılan tadilatlardan sonra büyük çaplı temizlik ve inşaat temizliği gerektiği zaman uzman bir firmadan yardım alınması en mantıklı karar olacaktır. Tadilat yapıldıktan sonra oluşan inşaat kirliliği firmamız aracılığıyla kolaylıkla temizlenir. İnşaatlardan sonra oluşan molozlar, harç ve boya lekelerini temizlemek için firmamız bünyesinde gerekli olan ekipmanlar bulunmaktadır. Tadilat sonrası temizliklerde öncelikle moloz yıkıntıları temizlenmektedir. Toplanan molozlar Belediyelerin belirlediği moloz döküm sahalarına götürülmektedir. Bu molozlar insan sağlığına zarar verebilecek şeylerdir. Molozlar temizlendikten sonra kaba bir temizlik yapılır. Kaba temizlikte bütün inşaat atıkları toplanır ve atılır.

Yerlere dökülen harç lekeleri kazınarak temizlenir. Camlara sıçramış olan boya lekeleri de kazınarak temizlenir. Bu işlem sırasında cama zarar verilmemesine özellikle dikkat edilir. Kaba temizlik tamamlandıktan sonra ince temizliğe geçilir. İnce temizlikte inşaat atığı dışındaki kirler süpürgeler ve paspaslarla temizlenir.

İnşaat ve tadilat sonrasında evlerde böcek çıkması olağan bir şeydir. İşte firmamız bu durumda da müşterilerine hizmet sunmaktadır. Tadilat sonrası böcek çıkması durumunda firmamız ilaçlama ve dezenfektan işlemleri ile bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Firmamız sadece evlere değil fabrikalara, hastanelere, apartmanlara, iş yerlerine, dükkanlara, özel okullara ve devlet okullarına hizmet sunmaktadır. Bu tarz temizlik işlemlerinin süreleri temizliğin yapılacağı yerin büyüklüğüne göre değişmektedir. Örneğin 3+1 evin temizlik işlemi normalde 1 günde bitebilmektedir. Fakat fabrika, hastane ya da okul gibi büyük kurumların tadilat sonrası temizliği 1 hafta kadar sürebilmektedir.

Tadilat Sonrası Yapılabilecek Diğer İşlemler Nelerdir?

Tadilat sonrasında inşaat temizliği yapmak bazen yeterli olmayabilir. Tadilatın yapıldığı yerin başka işlemlere de ihtiyacı var olabilir. Bu durumlarda şirketimiz gerekli olan hizmetlerin hepsini sağlamaktadır. Örneğin inşaat sonrası temizliğin dışında dezenfektan ilaçlama, fayans temizliği, böcek ilaçlama, dış cephe temizliği, ev ilaçlama, kompozit temizliği ve güneş paneli temizliği gibi hizmetlerde bulunmaktadır. Bu tarz işlemler tadilatın yapıldığı yerin daha hijyenik ve daha konforlu olmasını sağlamaktadır. Bu işlemlerin gerekli olup olmayacağına şirketimiz yaptığı inceleme ile karar verebilir.

Bu gibi işlerde fiyat alabilmek için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Türkiye’de inşaat sonrası temizlik işlemlerinde rayiç ücretler 300 lira ile 6550 lira arasındadır. Fiyat farkının bu kadar fazla olmasının sebebi ise firmalar arasındaki kalite farkı ve yapılacak temizlikte kullanılan malzemenin fazla olması gibi nedenler olabilir. Yine de net fiyat alabilmek için firmalar ile iletişime geçilmesi daha doğru olacaktır.  Diğer yandan fiyat farkı temizliğin dışında ilaçlama gibi işlemlerin de dahil edilmesiyle artabilir.

https://www.facebook.com/Www-bestof-temizlik-525485491192924/

Bu gönderiyi paylaş
Tıkla Ara, Fiyat Al