Beyoğlu İnşaat sonrası Temizlik

Ara, Fiyat Al – Uygun Fiyat

0542 352 07 89

Temizlik Zamanı, Hijyenik Ortamlar…

Beyoğlu İnşaat Sonrası Temizlik

İstanbul, inşaat ve tadilat sonrasında temizlik hizmeti veren şirketlerin en çok bulunduğu şehirlerdendir. Best of temizlik de bu şirketlerden biridir. Best of temizlik garantili bir şekilde temizlik hizmeti veren bir şirkettir. Bu tarz şirketler evlerde, okullarda, fabrikalarda ve apartmanlarda hizmet vermektedir. İnşaat ve tadilat sonrasında temizlik hizmeti birkaç saat içerisinde bitmektedir.

İnşaat sonrasında ortaya çıkan fayans ve camalar kaba temizlik ile temizlenir. Daha sonra ise ince temizlik ile ortada kir bırakılmaz. Best of temizlik şirketi İstanbul’da ki bütün ilçelerde ve semtlerde hizmet vermektedir. Okullarda da hizmet veren şirketimiz devlet okullarında ve özel okullarda da çalışmaktadır.

Temizlik hizmeti sonrasında hijyenik bir ortam sağlanmaktadır. Ayrıca firmamız, müşterinin temizlikten memnun kalmaması durumunda garanti de sağlamaktadır. Eğer temizlik esnasında bir hata olmuşsa kesinlikle telafi edilmektedir. Uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız sayesinde talepleriniz yerine getirilmektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik. Uzman Kadro, Titiz İnşaat Temizliği, Best Of Temizlik – Profesyonel ve Ekonomik – İnşaat Sonrası Temizlik- Şimdi Fiyat Al, İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Hakkında, İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrasında temizlik işlemlerinde öncelikle ortadaki bütün çöpler temizlenmektedir. Daha sonrasında molozlar temizlenir. İnşaat esnasında yere dökülen boya ve tozların temizliği ise bu aşamada gerçekleşmektedir. Yere dökülmüş olan boyaların kazınma işlemi bitirilir ve daha sonra başka bir inşaat döküntüsü kalmamışsa ince temizliğe geçilir. İnce temizlik de gerekli olan yer bezi, süpürge, temizlik teli, zımpara, kürek ve gerekli olan kimyasal maddelerin hepsi kullanılmaktadır.

Beyoğlu Tadilat Sonrası Temizlik

Firmamız İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasında faaliyet yürütmektedir. İnşaat sonrası temizlik işleri inşaat sektörünün ülkemizde yaygınlaşmasıyla daha da önemli hale gelmiştir. Tadilat sonrası temizlik işlemlerinde temizliğin yapılacağı yere göre ekibimizden eleman tahsis edilmektedir. İnşaat sonrası tadilat hizmetlerinde bilgi ve fiyat teklifi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız Maltepe, Kadıköy, Ümraniye gibi bütün İstanbul ilçelerinde işlem sağlamaktadır. Bu tarz kargo şirketleri villalar ve hastanelerde de işlem yürütmektedir. Hizmetlerimiz arasında fayans temizliği, dezenfektan ilaçlama ve yangın sonrası ev temizliği gibi şeylerde bulunmaktadır. Tadilat sonrası temizlikte kaba temizlik ve ince temizlik gibi işlemler yaparak bütün fiziki çöpleri ve kirleri evinizden atmaktayız.

2022 yılında ortalama olarak inşaat sonrası temizlik fiyatları 300 lira ile 6500 lira arasında değişmektedir. Tadilat sonrası temizlik hizmetleri evlerde 1 günde bitmektedir. Hastane, fabrika gibi yerlerin tadilattan sonraki temizliği ise birkaç günde bitmektedir. Ev tadilattan sonra dış cepheden kirlenmişse bu durumun çözümü de bu tarz firmalar aracılığıyla çözülmektedir.

Tadilattan sonra evde böcek çıkması durumuna karşı firmamız müşterinin talebi olursa ilaçlama işlemleri de yürütmektedir. Tadilattan sonraki temizlikte ücret yapılan işler, işin yapıldığı yerin büyüklüğü ve temizliğin kaç günde halledildiği gibi etkenlerce değişmektedir.

Tadilat sonrası temizliklerde inşaat atığı olarak kablolar, boya fırçaları, koliler, molozlar ve bantlar bulunabilir. Bu tarz şeylerin temizliği için öncelikle moloz tarzı şeyler temizlenir. Camlardaki bantlar ve boya lekeleri getirilen özel kimyasallarla temizlenir.

Camların temizliği iç- dış olarak yapılmakta, pencerelerin önü ve mermerler temizlenmekte, yerde olan harç lekeleri ise kazınarak temizlenmektedir. Neredeyse bütün temizlik firmalarının internet sitesi bulunmaktadır. Tadilat sonrası temizlik işlemini gerçekleştirmeden önce müşteriler firmanın sitesinden ön araştırma yapabilir.

Fiyat teklifleri alabilir ve hizmetler hakkında bilgi alabilir. Best Of, profesyonel çalışanları bulunan, ciddi, işine önem veren İstanbul çapındaki en önemli firmalardan biridir. Tadilat sonrası temizlikte elektrik süpürgesi, vakum torbası, faraş, fırça ve toz maskesi gibi gerekli bütün malzemeler kullanılır. Tadilat sonrası temizlikler de çamaşır sodası ve çamaşır suyu tarzında maddelerde kullanılır.

https://www.facebook.com/Www-bestof-temizlik-525485491192924/

Bu gönderiyi paylaş
Tıkla Ara, Fiyat Al