Kompozit Temizliği

Kompozit Temizliği hizmeti veren şirketimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kurumsal bir firmadır. 7/24 hizmetinizdedir.

Kompozit Temizliği yapan, cam temizliği ve bina bakım hizmetleri yapan iş – güvenliği uzmanlarının isteği üzerine geliştirilmiş bir üründür Hassas kompozit yüzeyini korumak için özel koruyucu formül içerir.

Kompozit temizliğinde dikkat edilmesi gereken hususlar :

Kompozit temizliğinde, genellikle ülkemizde gereken önem gösterilmelidir. Aslında konunun ne kadar önemli ve hassas olduğunu daha sonradan, kompozit yüzeyi zarar gördükten sonra anlaşılmaktadır. Kompozit temizliği , binalarda kaplama yapıldığı zaman aslında problem tam o noktada başlamaktadır. Kompozit panelin yüzeyinde bulunan korucu folyo çıkarıldığı zaman, yüzeyde statik elektrik oluşur, statik elektrik sayesinde yüzeyin kirlenmesinin ilk aşaması oluşur ve kompozit panel kirlenmeye başlar. Bu amaçla temizliği yapılması gerekir.

Kompozit Panel Temizliğin Amacı :

Kompozit Temizliği panel yüzeyinde bulunan son kat boya, bu tür uygulamalar, yanlış ürün kullanım, temizleme periyodunu geciktirme sonucunda ciddi zarar verir, tam da bu noktada yüzeyde oluşan bu elektriklenmenin giderilmesi için çözümler geliştirmiştir.

Bu gönderiyi paylaş
Tıkla Ara, Fiyat Al